Często zadawane pytania

serwisu i sklepu FarmWise (farmwise.pl)

Platforma FarmWise

Jak mogę otrzymać dane do logowania do platformy

Dane do logowania można otrzymać na dwa sposoby:

  1. polecany – automatycznie po zakupie kursu (mailem)
  2. możesz utworzyć konto, ale nie daje ono żadnych benefitów oprócz posaiadania konta. Do założonego konta można oczywiście kupić kursy.

Kursy video – ogólne informacje

Na jak długi czas dostaje dostep do kursu?

Dostęp do kursu dostajesz dożywotnio. To nie jest standard rynkowy, który z reguły wynosi 1 rok od zakupu. W FarmWise płacisz raz, oglądasz i korzystasz ile i kiedy chcesz (bez limitu czasowego).

Czy moge pobrać kurs na swój komputer?

Lekcji wideo nie można pobrać na komputer. Są zabezpieczone przed kopiowaniem. Wszystkie pozostałe materiały możesz pobrać – dodatki, wersję MP3, etc. Informacje co jest do pobrania zawsze opisane są w szczegółach kursu lub na stronie kursu (Landing Page)

Co to znaczy, że kurs jest VOD?

Kurs VOD to inaczej Vidoe On Demand – czyli po Polsku WNŻ 🙂  – Video Na Życzenie. Kurs przerabiasz kiedy chcesz i w tempie jakie Ci odpowiada. Nie martw się, kurs jest Twój i jest dostępny dla Ciebie dożywotnio.

Czy w ramach kursu otrzymam indywidualne konsultacje z ekspertem?

Nie. Ilość kursantów nie pozwala na indywidualne konsultacje. Dostaniesz natomiast dostęp do zamknietej grupie na Facebooku, gdzie możesz sie wymieniać doświadczeniami z innymi kursantami. Czasami odpowiada również ekspert, ale nie jest to zasadą.

Kiedy i jak dostanę dostęp do kursu?

Dostęp przyznawany jest natychmiast po zaksięgowaniu płatności w systemie. Najczęściej w ciagu kilku-kulkunastu minut, (bardzo rzadko max. do 24h). Wyjątkiem jest płatność przelewem tradycyjnym – wtedy czas to wykoanie przelewu przez kupującego + czas na otrzymanie przelewu i zaksięgowanie go w systemie. To najdłuższa droga. Dostęp niezależnie od formy opłaty otrzymasz mailowo (UWAGA!!! sprawdź również katalog SPAM)

Jak otrzymam dodatki do kursów?

Dodatki otrzymasz mailowo, najpóźniej 48h po zakupie.

Czy mogę zwrócić kurs?

Z racji tego iż jest to produkt elektroniczny, nie ma możliwości zwrotu, co zaznaczasz (zgodę) przy zakupie materiałów. Szczegółowy opis co znajduje się w każdym kursie jest przedstawiony na stronie kursu (Landing Page). Ekspert prowadzący jest swoistą gwarancją jakości materiałów.

Kursy video

Jak skorzystać z harmonogramów fertygacyjnych?

Pliki z harmonogramami można odczytać na specjalnej stronie z kalkulatorem do obliczania i planowania nawożenia przez fertygację. Wszystko zostało omówione w lekcji “Harmonogram fertygacji + ćwiczenia na platformie”. W lekcji szczegółowo zostało omówione w jaki sposób używamy i planujemy nawożenie przez fertygację.

Rozliczenia

Czy ponoszę dodatkowe koszty oprócz zakupu dostępu do kursów?

Nie. Nie ma żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów. Kursy są z dożywotnim dostępem. Dodatki w kursie są również bezpłatne.

Czy otrzymam Fakturę VAT?

Tak. FV zostaje wygenerowana automatycznie i wysłana na adres mailowy. Dane do FV uzupełnia się podczas zamówienia kursu.

Czy mogę kupić kurs na raty?

Obecnie nie ma takiej możliwości.

Czy otrzymam rabat na zakup kursów?

Rabat tyczy się TYLKO kursów dot. rzepaku. Jeżeli kupujesz pakiet 3 kursów, otrzymasz 10% rabatu.

Standardowo podczas premiery każdego kursu na webinarium, jednorazowo organizujemy preferencyjne warunki zakupu. Później cena jest regularna i nie ulega zmianie.